Meniu
Jūsų Krepšelis

alisa

alisa
alisa
alisa
-50 %
alisa
alisa
alisa
Pirkite Saugiai
Saugumui užtikrinti naudojame SSL sertifikatą.
Pristatymas
Nemokamas perkant už daugiau kaip 35 Eur.
Grąžinimas
Laikomės prekių grąžinimo taisyklių.
alisa
Nemokamas pristatymas
Šią prekę pristatome nemokamai
260.15€
520.30€
Be PVM: 215.00€
Kaina lojalumo taškais: 300
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Reward Points: 10
  • Modelis: alisa
  • Svoris: 3.00kg
Parduota: 30
Peržiūrėta: 1370

ALISA

ALISA – naujas Sens.ùs tiesinimo produktų asortimentas, praturtintas deimantų dulkėmis, viena iš brangiausių medžiagų pasaulyje.

Deimantai naudojami pažangiausioje kosmetikoje dėl jų fizinės struktūros. Mikrokristalai, esantys „Alisa“ produktuose, suintensyvina šviesos lūžimą, sukurdami itin ryškų ir puikų efektą.

Prabanga, kurios plaukai nusipelno!

„Sens.ùs“ yra rūpestingiausių ir reikliausių plaukų stilistų partneris numeris vienas. 

ALISA sistema siūlo keturis naujus plaukų priežiūros būdus, kurie praplės jūsų paslaugų spektrą, paskatins daugiau pardavimų, pagerins jūsų įvaizdį ir sustiprins jūsų profesinius įgūdžius:

      Patobulinkite kasdienę plaukų priežiūrą

·      Pakeiskite plaukų tekstūrą

      Jei reikia, pagerinkite plaukų struktūrą

      Suteikite plaukams blizgesio ir švytėjimo

      Apsaugokite plaukus nuo drėgmės.

 

ALISA yra puikus įrankis, kuris dėka keleto paprastų veiksmų ir savo sudėtyje esančių organinių rūgščių mišinio, gerina jūsų profesionalius plaukų atstatymo ir tiesinimo įgūdžius. ALisa sukurta profesionaliems stilistams, kad jie galėtų teikti išskirtines paslaugas.

Bendravimas su kliente yra pagrindinė gydymo proceso dalis, nes tokiu būdu Jūs galite išgirsti jos lūkesčius ir rekomenduoti jai tinkamiausią paslaugą naudojant Alisa produkciją. 

 

Šį rinkinį sudaro: Pre-Strightening Fluid 500 ml, tiesinimo šampūnas 500 ml, Super Straightening Fluid 500 ml, Restore šampūnas 500 ml, 1 Restore Butter kauke 500 mlmaišymo buteliukas, Sens.ùs šukos.


1.          ANTI-FRIZZ / WATERPROOF EFFECT

Padeda tiesiems, garbanotiems arba baguotiems plaukams susidoroti su nepageidaujamomis garbanomis. Efektas iki 70 dienų. Produktas nekeičia ir nevaržo natūralaus banguotų ar garbanotų plaukų judėjimo, bet užtikrina, jog šukuosena išsilaikys ilgiau. Rekomenduojama tiems, kurie nori lengviau susitvarkyti su pasišiausušiais plaukais. Tai yra viena iš greičiausių paslaugų ir gali būti atliekama drauge su plaukų dažymo procedūra. 

2.          TAMING / VOLUME-REDUCING

Sukurtas siekiant pagerinti natūralų plaukų judėjimą, tuo pačiu švelniai suvaldyti plaukų bangavimąsi ar garbanojimąsi, kad juos būtų lengviau tvarkyti. Efektas iki 70 dienų.  idealiai tinka tiems, kurie nori lengvai ir švelniai sutramdyti bangelių ar garbanų formą, kad jie būtų lengviau valdomi . Ši greita paslauga suderinama su palukų dažymu ir gali būti atliekama tą pačią dieną.

3.          NATURALLY STRAIGHT

Tinka visiems, kurie nori tiesių, bet natūraliai lengvų ir paslankių plaukų. Priemonė padeda ištiesinti plaukus. Pakelkite plaukus prie šaknų arba tiesiog išdžiovintkite plaukus, panaudodamos šepetį, ir formuokite galus tiesintuvu. Tokiu būdu plaukai tampa lengvi ir purūs. Puikiai tinka tiems, kurie nori natūraliai atrodančių tiesių plaukų per trumpą laiką. Poveikis trunka daugiau nei 90 dienų.

4.          PERFECTLY STRAIGHT

Padeda Jums maksimaliai kontroliuoti plaukus. Tinka tiems, kas mėgsta tiesias ir griežtas formas. Priemonė suteikia „plaukų tiesintuvo“ efektą tiesiog džiovinant rankomis. Puikiai tinka norintiems greitai, lengvai valdomų plaukų namuose. Šios procedūros negalima atlikti kartu su kitomis plaukų procedūromis. Poveikis trunka daugiau nei 90 dienų.

 

     DIAMOND BLOW DRY

Tai greita plaukų formavimo paslauga, kurios rezultatas – ilgiau išliekantys gražūs ir lengvai valdomi plaukai. Plaukai tampa blizgūs ir švelnūs, plaukai nepraranda natūralaus paslankumo. Efektas trunka iki dviejų savaičių. 


Parinkus klientui tinkamiausią paslaugą, kitas žingsnis yra išsami plauko diagnostika, kurios metu išsiaiškinsite plauko savybes bei būklę. Išplaukite arba sušlapinkite plaukus, o tada išdžiovinkite dalį plaukų pakaušyje, tokiu būdu Jūs galite atlikti plaukų diagnostiką. Dabar galite pradėti paslaugą. 


ANTI-FRIZZ / WATERPROOF EFFECT

1.     Paruošimas su Pre Straightening fluid

·       Išplaukite plaukus su 30 ml Pre Straightening fluid

·       Švelniai išmasažuokite galvos odą ir plaukus. Masažuokite kol priemonė ims putoti ir palikite veikti 5 min. Kruopščiai išskalaukite.

·       Rankšluosčiu nusausinkite plaukus ir pašalinkite vandens perteklių.

SVARBU! Jei procedūra atliekama iš karto po plaukų dažymo, visada paruoškite plaukus su Alisa atkuriamuoju šampūnu vietoje Pre Straightening fluid bei atlikite visus po to sekančius veiksmus.

 

2.     Procedūra su Straightening shampoo

·       Prieš pradedami procedūrą užsidėkite apsaugines pirštines

·       Išspauskite 20 ml (trumpiems plaukams), 40 ml (vidutinio ilgio plaukams) arba 60 ml (ilgiems plaukams tiesinamojo šampūno į dozatoriaus buteliuką. Jeigu plaukai itin ilgi, padidinkite kiekį.

·       Neskiestą produktą tolygiai tepkite ant plaukų, įmasažuodami juos rankomis, kad priemonė imtų gausiai ir vientisai putoti. Kiekvieną kartą naudojant, švelniai papurtykite buteliuką. 

·       Palikite 10-12 minučių, uždengę plaukus kepurėle.

Nenaudokite šilumos. 

SVARBU! Tiesinamasis šampūnas yra grožio procedūra plaukams, tad jo negalima tepti tiesiai ant galvos odos.

 

3.     Skalavimas ir džiovinimas

·       Pasibaigus nustatytam laikui, kruopščiai išskalaukite plaukus.

·       Visiškai išdžiovinkite. Šepečiu ar šukomis patikrinkite ar plaukai yra 100% sausi. Šis žingsnis yra svarbus. Ypač atsargiai elkitės sudėtingesnėse vietose, tokiose kaip pakaušis, ties plaukų augimo linija, viršugalvis ir priekinė galvos dalis.

 

4.     Šilumos procedūra su SENS.ÙS PLAUKŲ tiesintuvu

·       Padalinkite plaukus į 6 dalis, kaip parodyta paveikslėlyje, naudodami šukas su metaliniu koteliu.

·       Kaklo gale esančias sruogas išskirkite į 1,5–2,0 cm storio horizontalias juostas.

·       Laikykite sruogą įtemptą karščiui atspariomis šukomis [SENS.ÙS ALISA COMB].

 


 

Plaukų skirstymas atliekant tiesinimą

·       

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha