Meniu
Jūsų Krepšelis

Apie mus

Sens.ùs gimė kultūroje, skirtoje ieškoti pusiausvyros ir harmonijos visuose gyvenimo aspektuose, skatinant sveikatą, grožį ir sveikatingumą.

Sens.us yra įmonė, kuri specializuojasi profesionalių plaukų kosmetikos tyrimų ir plėtros, rinkodaros ir gamybos srityse.

 Prekiauja savo produktais visame pasaulyje, kurdami produktus, kurie derina technologijas, aukštą kokybę ir pagarbą aplinkai aplink mus. „Sens.ùs“ naudoja atsinaujinančią energiją, vietinius ingredientus, optimizuoja atliekų šalinimą ir valo nuotekas.

Kompanija, galinti geriausiai aptarnauti grožio pramonę ir jos klientus, dėka aukštos kokybės produktų, aukšto profesionalumo paslaugų ir konsoliduotos savo bendradarbių, dėstytojų ir mentorių patirties.

 

Kaip mes dirbame

Patirtis mums parodė, kad svarbu pasirinkti tinkamus partnerius: užmegzti geri santykiai ir pasitikėjimas mūsų tiekėjais leidžia patenkinti Jūsų poreikius. Mūsų pagrindinis tikslas yra įtvirtinti partnerystę, dalintis idėjomis, ištekliais ir pasauline patirtimi, kad pasiektume bendrus tikslus.

 

Pagaminta Italijoje

Italija yra viena iš svarbiausių pasaulio šalių, gaminančių ir eksportuojančių aukštos kokybės kosmetikos gaminius.

 „BEAUTY MADE IN ITALIA“ populiarumas sietinas su patirtimi ir profesionalumu, parodytu gaminant produktus su pakartotinais ir aukštais kokybės standartais.


 Toskana regionas!

„G&P Cosmetics“ sukuria produktus, suderinančius technologijų ir našumo suderinamumą su mūsų kūnu ir aplinka, kuri mus supa, laikydamiesi pačių nustatytų taisyklių. „G&P Cosmetics“ naudoja atsinaujinančią energiją, vietinius ingredientus, optimizuoja atliekų šalinimą ir išvalo nuotekas.

 

Įmonės apžvalga

„G&P“ yra žmonėms skirta įmonė, kurios tikslas - pagerinti kai kuriuos jų gyvenimo aspektus ir jų suvokimą. „G&P“ iš tikrųjų gimė kultūroje, skirtoje pusiausvyros ir harmonijos ieškojimui visuose gyvenimo aspektuose. Ji skatina sveikatą ir grožį, sveikatingumą, savimonę ir pagarbą visais lygiais, naudodama sąžiningą ir sąžiningą verslo praktiką. Bendrovė, atsakinga už savo pasirinkimą, įsipareigojusi didinti sektoriaus standartus, atnešdama kirpėjų profesionalumą. Kadangi „G&P“ pripažįsta žmonių svarbą ir jų ryšių bei socialinių ryšių poreikį, ji sukuria unikalias pasidalijimo akimirkas: formuojanti susitikimo patirtis, kuria siekiama asmeninio augimo ir ugdyti individualų kūrybiškumą. Kompanija, galinti geriausiai aptarnauti grožio pramonę ir jos klientus, dėka aukštos kokybės produktų, aukšto profesionalumo paslaugų ir konsoliduotos savo bendradarbių, dėstytojų ir mentorių patirties.

 Specializuojasi plaukų kosmetikos tyrimų ir plėtros, gamybos, rinkodaros ir rinkodaros srityje visame pasaulyje. Kiekvienai produkcijos partijai taikoma kokybės kontrolė: mūsų laboratorija, lygindama ją su įvairiomis kontrolės ir sertifikavimo institucijomis, atlieka konkrečias analizes, mikrobiologinius patikrinimus ir produkto veiksmingumo tyrimus. Dokumentų rengimas ir pritaikymas pagal įstatymų reikalaujamus atnaujinimus yra viena iš standartinių paslaugų, kurias siūlo mūsų MTP skyrius, kad būtų užtikrinta mūsų gaminių kokybė.