Meniu
Jūsų Krepšelis

Lakas plaukams

Plaukų lakai

Plaukų lakas yra įprastas kosmetinis plaukų formavimo produktas, kuris purškiamas ant plaukų, kad apsaugotų nuo drėgmės ir vėjo bei išliktų norima forma.

Ankstyvieji plaukų lakai buvo sukurti Europoje praėjusio amžiaus 2 dešimtmetyje. JAV plaukų lakai buvo sukurti maždaug tuo metu, kai buvo aerozolinis balionėlis XX amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje, o pirmieji patentai, apibūdinantys plaukų formavimo kopolimerus, buvo paskelbti 1940.

Plaukų lakas gali būti naudojamas ne tik plaukams, o ir kitiems dalykams. ;)

Pavyzdžiui, grožio pasaulyje buna Plaukų lakas naudojamas net taip, galima užpurkšti šiek tiek plaukų lako ant kojos ir suknelės vidinės pusės, kad suknelė nepakiltų ir liktų vietoje. 

Gamintojas: Sensus
18 SHIMMER SHINE Shine Spray 200 ml.Purškiamas plaukų blizgesysPurškiamas plaukų blizgesys, naudojamas po formavimo, šukuosenos užbaigimui, suteikia papildomo blizgesio bet kokio tipo plaukams jų neapsunkindamas. Smulkiosios dalelės apgaubia plauko pluoštą ir suteikia ilgai išliekantį keri..
14.69€
Be PVM:12.14€
Gamintojas: Sensus
33 RUSH SHINE Hair Spray 400 ml.Vidutinės fiksacijos plaukų lakasVidutinės fiksacijos plaukų lakas sukurtas ne tik šukuosenos užbaigimui, bet ir šukuosenos formavimui. Jis neapsunkina ir nesulipina plaukų. Plaukai atrodo natūraliai ir sveikai blizgantys. Apsaugo plaukus nuo drėgmės. Greitai džiūsta ..
16.23€
Be PVM:13.41€
Gamintojas: Sensus
42 BANG STYLER Sculpting  400 ml.Stiprios fiksacijos plaukų lakasStiprios fiksacijos plaukų lakas, kuris išlaiko ir kontroliuoja Jūsų stilių, sukurdamas satino efektą. Jis neapsunkina ir nesulipina plaukų. Plaukų lakas greitai džiūsta ir lengvai išsišukuoja.Naudojimas: Purškite priemonę formuod..
16.23€
Be PVM:13.41€
Plaukų lakas 300ml 45 Fixer
Išparduota
Gamintojas: Sensus
45 FIXER Eco Plaukų Lakas 300mlNeaerozolinis ekologiškas plaukų lakas, užtikrina stiprią bei ilgalaikę fiksaciją, visišką plauko padengimą be jokių lako likučių. Puikiai tinka apibrėžtai ir ilgalaikiai išvaizdai, apsaugo plaukus nuo drėgmės. Plaukai įgaus sveiką blizgesį. Naudojimas: Puršk..
14.50€
Be PVM:11.98€
Gamintojas: Sensus
33 RUSH SHINE Hair Spray 100 ml.Vidutinės fiksacijos plaukų lakasVidutinės fiksacijos lakas sukurtas ne tik šukuosenos užbaigimui, bet ir šukuosenos formavimui. Jis neapsunkina ir nesulipina plaukų. Plaukai atrodo natūraliai ir sveikai blizgantys. Apsaugo plaukus nuo drėgmės. Greitai džiūsta ir leng..
5.00€
Be PVM:4.13€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)