Meniu
Jūsų Krepšelis

alisa

alisa
alisa
alisa
alisa
alisa
alisa
Pirkite Saugiai
Saugumui užtikrinti naudojame SSL sertifikatą.
Pristatymas į namus
Nemokamas perkant už daugiau nei 35 Eur.
Nemokamas Pristatymas
Omniva paštomatais.
alisa
Nemokamas pristatymas
Šią prekę pristatome nemokamai
520.30€
Be PVM: 430.00€
Kaina lojalumo taškais: 300
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Taškai už prekę: 10

ALISA

ALISA – naujas Sens.ùs tiesinimo produktų asortimentas, praturtintas deimantų dulkėmis, viena iš brangiausių medžiagų pasaulyje.

Deimantai naudojami pažangiausioje kosmetikoje dėl jų fizinės struktūros. Mikrokristalai, esantys „Alisa“ produktuose, suintensyvina šviesos lūžimą, sukurdami itin ryškų ir puikų efektą.

Prabanga, kurios plaukai nusipelno!


„Sens.ùs“ yra rūpestingiausių ir reikliausių plaukų stilistų partneris numeris vienas. 

ALISA sistema siūlo penkis naujus plaukų priežiūros būdus, kurie praplės jūsų paslaugų spektrą, paskatins daugiau pardavimų, pagerins jūsų įvaizdį ir sustiprins jūsų profesinius įgūdžius:

     

1.          1.ANTI-FRIZZ / WATERPROOF EFFECT

Padeda tiesiems, garbanotiems arba baguotiems plaukams susidoroti su nepageidaujamomis garbanomis. Efektas iki 70 dienų. Produktas nekeičia ir nevaržo natūralaus banguotų ar garbanotų plaukų judėjimo, bet užtikrina, jog šukuosena išsilaikys ilgiau. Rekomenduojama tiems, kurie nori lengviau susitvarkyti su pasišiausušiais plaukais. Tai yra viena iš greičiausių paslaugų ir gali būti atliekama drauge su plaukų dažymo procedūra. 

2.          2.TAMING / VOLUME-REDUCING

Sukurtas siekiant pagerinti natūralų plaukų judėjimą, tuo pačiu švelniai suvaldyti plaukų bangavimąsi ar garbanojimąsi, kad juos būtų lengviau tvarkyti. Efektas iki 70 dienų.  idealiai tinka tiems, kurie nori lengvai ir švelniai sutramdyti bangelių ar garbanų formą, kad jie būtų lengviau valdomi . Ši greita paslauga suderinama su palukų dažymu ir gali būti atliekama tą pačią dieną.

3.          3.NATURALLY STRAIGHT

Tinka visiems, kurie nori tiesių, bet natūraliai lengvų ir paslankių plaukų. Priemonė padeda ištiesinti plaukus. Pakelkite plaukus prie šaknų arba tiesiog išdžiovintkite plaukus, panaudodamos šepetį, ir formuokite galus tiesintuvu. Tokiu būdu plaukai tampa lengvi ir purūs. Puikiai tinka tiems, kurie nori natūraliai atrodančių tiesių plaukų per trumpą laiką. Poveikis trunka daugiau nei 90 dienų.

4.         5. PERFECTLY STRAIGHT

Padeda Jums maksimaliai kontroliuoti plaukus. Tinka tiems, kas mėgsta tiesias ir griežtas formas. Priemonė suteikia „plaukų tiesintuvo“ efektą tiesiog džiovinant rankomis. Puikiai tinka norintiems greitai, lengvai valdomų plaukų namuose. Šios procedūros negalima atlikti kartu su kitomis plaukų procedūromis. Poveikis trunka daugiau nei 90 dienų.

    5. DIAMOND BLOW DRY

Tai greita plaukų formavimo paslauga, kurios rezultatas – ilgiau išliekantys gražūs ir lengvai valdomi plaukai. Plaukai tampa blizgūs ir švelnūs, plaukai nepraranda natūralaus paslankumo. Efektas trunka iki dviejų savaičių. 


     ALISA yra puikus įrankis, kurios dėka keleto paprastų veiksmų ir savo sudėtyje esančių organinių rūgščių mišinio, gerina jūsų profesionalius plaukų atstatymo ir tiesinimo įgūdžius. ALisa sukurta profesionaliems stilistams, kad jie galėtų teikti išskirtines paslaugas.

Bendravimas su klientu yra pagrindinė gydymo proceso dalis, nes tokiu būdu Jūs galite išgirsti kliento lūkesčius ir rekomenduoti  tinkamiausią paslaugą naudojant Alisa produkciją. 

 

Šį rinkinį sudaro: Pre-Strightening Fluid 500 ml, tiesinimo šampūnas 500 ml, Super Straightening Fluid 500 ml, Restore šampūnas 500 ml, 1 Restore Butter kauke 500 ml, maišymo buteliukas, Sens.ùs šukos.


 


 


·       

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha