SENS.ÙS RENGINYS BARSELONOJE, 2019 M. LIEPOS 7 D


Pramogų sostinės širdyje, pastatytam „W Barcelona“ viešbutyje, garsiojoje „ Burėje“ suprojektuota architekto Bofill, „Sens.us“ pradėjo "GROOVE" Rudens/Žiemos 19/20 naujosios mados tendencijų kolekciją, kurią sukūrė meno vadovas Luigi Martini ir Tarptautinė Sens.ùs kūrybinė komanda.

Sens.ùs siūlomais plaukų atspalviais puikiai perteikė ekscentriškus ir įspūdingus stilius, kuriuose pergalingai triumfavo mėlyna, rausvai raudonos, sidabro ir rausvos pudros spalvos, praturtintos fluorescencinėmis ir neoninėmis detalėmis, neabejotinai šios naujos žiemos mados akcentais!

Dviejų dienų renginys buvo pilnas naujovių ir elegancijos.

Renginyje dalyvavo 500 grožio srities specialistų iš Ispanijos, Prancūzijos, Šveicarijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Bulgarijos, Slovėnijos, Graikijos, Rumunijos, Lenkijos, Brazilijos, Kroatijos, Čekijos Respublikos, Lietuvos ir, žinoma, Italijos.

Įspūdingas šou, pristatomas elegantiškos ir įspūdingos šventinės vakarienės metu, rodančiame saulėlydžio įspūdingą vaizdą, iš kurio atsiveria puikus „Barceloneta“ paplūdimys, saksofono gyvos muzikos fone. Renginys rūpinosi visomis detalėmis, su nuorodomis į prabangią ir blizgančią kolekcijos temą. Žvakės baseine, popieriniai žibintai, plaukiantys ant vandens ir muilo burbuliukai, puošė 5 žvaigždučių naktį, pasirašytą Sens.ùs. Po nuostabaus šou ir vakarienės vakaro sekė išskirtinis privatus linksmybiu vakarelis. Garsus „Disco“ klubas „Catwalk“ suburė šimtus „Sens.us“ profesionalų, kaip tradicija, kad kartu švęstų įmonės sėkmę.

Liepos 8 d. Pirmadienį buvo surengtas naujos kolekcijos GROOVE seminaras, čia kirpėjai dalyvavo su entuziazmu ir aistra, mokėsi atkartoti naujausias mados tendencijas.

Sens.ù visada kelyje, techninės ir stilistinės komandos ekspertai jau dirba, kad sukurtų kitą 2020m. renginį.VIDEO:  https://player.vimeo.com/video/349852452