NUOTAIKA ir ĮKVĖPIMAS

    IRIS 2022 m. pavasaris vasara 

Naujos Iris 2022 pavasario vasaros kolekcijos įkvėpimo Magiška, eterinė vieta, kur gamta iškyla visu savo spindesiu. Spalvų, kvapų, pojūčių ir šviesos sąveikos triumfas, kurį gali sukurti tik mūsų Žemė. Susitaikymo su Visata, gilios tylos ir pagarbos vieta, kur gamta primena, kokia didinga ir stipri ji gali būti.

DEIVĖ

Graikų mitologijoje Iris buvo dievų pasiuntinys. Vaivorykštės dieviškumas buvo graži mergina, pasižymėjusi saldumu ir rafinuotais bruožais, apsirengusi chitonais, suformuotais iš vaivorykštės lašų, ​​o įvairiaspalviai drabužiai jai praeinant palikdavo tūkstančio spalvų pėdsaką dangaus skliaute, kad susidarytų vaivorykštė. Ji naudojo tai savo žinutėms pristatyti, pasiekiant Žemę iš Olimpo. Graikijos jūreiviai Iris laikė gero oro globėja, iš Vakarų kilusia Vėjo nuotaka, meilės dievo Eroto motina.

GĖLĖ

Ši nuostabi gėlė taip pavadinta todėl, kad jos plati gamtoje randama spalvų gama primena vaivorykštės spalvas. Kiekviena jo spalva turi ypatingą reikšmę: violetinė laikoma išminties simboliu, baltos suknelės siejamos su tyrumu, o mėlyna su tikėjimu ir viltimi.

ŠVIESA

Šviesa ir jos lūžis yra kolekcijos atramos taškas, leidžiantis atgaivinti spalvas, sukurti veidrodžius ant vandens, atspindėti sniegą, sukuriant magiško atmosferą.

VAIVORYKŠTĖ

 Irisas yra lengvas, savo formomis, spalvomis, lūžiu. Iris atspindi pasaulį per akis, spalvų pasaulį ir nepaliestą gamtą. Taip gimsta vaivorykštė – magiškas optinis ir meteorologinis reiškinys, kuris, saulei kertant vandens lašus, išskiria šviesą ir taip sukuria spalvingą tiltą, jungiantį dangų ir žemę. Senovės airių legenda byloja, kad ten, kur baigiasi vaivorykštė, yra aukso pilnas katilas. Legenda taip pat pasakoja, kad jo sargyboje yra gnomas, kad nenusipelnęs asmuo nepasisavintų lobio.