Meniu
Jūsų Krepšelis

Lakas plaukams

Stiprios fiksacijos plaukų lakas

Plaukų lakas yra įprastas kosmetinis plaukų formavimo produktas, kuris purškiamas ant plaukų, kad apsaugotų nuo drėgmės ir vėjo bei išliktų norima forma.

Ankstyvieji plaukų lakai buvo sukurti Europoje praėjusio amžiaus 2 dešimtmetyje. JAV plaukų lakai buvo sukurti maždaug tuo metu, kai buvo aerozolinis balionėlis XX amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje, o pirmieji patentai, apibūdinantys plaukų formavimo kopolimerus, buvo paskelbti 1940.

Plaukų lakas gali būti naudojamas ne tik plaukams, o ir kitiems dalykams. ;)

Pavyzdžiui, grožio pasaulyje buna Plaukų lakas naudojamas net taip, galima užpurkšti šiek tiek plaukų lako ant kojos ir suknelės vidinės pusės, kad suknelė nepakiltų ir liktų vietoje.

Gamintojas: Sensus
18 SHIMMER SHINE Shine Spray 200mlPurškiamas plaukų blizgesys šukuosenos užbaigimui. Smulkiosios dalelės apgaubia plauko pluoštą ir suteikia ilgai išliekantį kerintį žvilgesį. Priemonė neapsunkina ir nesuklijuoja plaukų, turi antistatinį poveikį.Naudojimas: Laikykite 25–30 cm atstumu ir purškit..
13.20€
Be PVM:10.91€
42 BANG STYLER Sculpting Hair Spray 400ml
Išparduota
Gamintojas: Sensus
42 BANG STYLER Sculpting Plauku lakas 400mlStiprios fiksacijos plaukų lakas, kuris sulaiko ir kontroliuoja Jūsų stilių, sukurdamas satino efektą. Jis neapsunkina ir nesulipina plaukų. Greitai džiūsta ir lengvai išsišukuoja.Naudojimas: Purškite priemonę formuodami šukuoseną 20-25 cm atstumu nuo plauk..
13.60€
Be PVM:11.24€
Plaukų lakas 300ml 45 Fixer
Išparduota
Gamintojas: Sensus
45 FIXER Eco Plaukų Lakas 300mlNeaerozolinis ekologiškas plaukų lakas, užtikrina stiprią bei ilgalaikę fiksaciją, visišką plauko padengimą be jokių lako likučių. Puikiai tinka apibrėžtai ir ilgalaikiai išvaizdai, apsaugo plaukus nuo drėgmės. Plaukai įgaus sveiką blizgesį. Naudojimas: Puršk..
14.50€
Be PVM:11.98€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)