Meniu
Jūsų Krepšelis

Busteriai

Gamintojas: Sensus
DISCIPLINE PLUS BOOSTER - 125mlIntensyvus gydymas besišiaušiantiems, banguotiems ir sausiems plaukams. Koncentrate yra augalinės kilmės keratino ir quinoa. Intensyviai drėkina plauko kamieną taip apsaugodamas nuo lūžinėjimo, tad jie tampa švelnūs, tarsi šilkiniai. Atstato natūralių plaukų spindesį, ..
19.36€
Be PVM:16.00€
Gamintojas: Sensus
NUTRI PLUS BOOSTER - 125mlIntensyvus maitinamas sausų plaukų gydymas. Giliai maitinantis koncentratas, kuriame yra augalinio keratino, kolageno ir quinoa. Idealiai tinka labai sausiems plaukams, kurie paveikti chemiškai. Jo intensyvus drėkinamasis poveikis palieka plaukus minkštus, šilkinius ir leng..
19.36€
Be PVM:16.00€
Gamintojas: Sensus
REPAIR PLUS BOOSTER - 125mlIntensyvus gydymas labai pažeistiems, trapiems, chemiškai pažeistiems plaukams. Restruktūrizuojančiame koncentrate yra kolageno rūgšties ir quinoa. Lygina plauko pluoštą, sutvirtina kamieną, jie tampa atsparesni lūžinėjimui.HIALURONO  RŪGŠTISPrasiskverbia giliai į kie..
19.36€
Be PVM:16.00€
Gamintojas: Sensus
SHINE PLUS BOOSTER - 125mlIntensyvaus poveikio koncentratas su augalinės kilmės keratinu, quinoa ir Luninescine®. Idealiai tinka gyvybingumą praradusiems plaukams. Drėkina plauką iš vidaus, apsaugo nuo lūžinėjimo, paryškina dažytų plaukų spalvą.AUGALINIS KERATINASBaltymas, sudarytas iš ilgų amino rū..
19.36€
Be PVM:16.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)