Meniu
Jūsų Krepšelis

Lefran Noel


Mūsų šepečiai, visiškai pagaminti Italijoje su visais itališkais komponentais, yra sukurti maksimaliam našumui, kurio reikalauja kirpėjai profesionalai.


Šie rezultatai gaunami naudojant magnį.


Magnio strypai, sudarantys šepečio šerdį, padidina šiluminę masę daugiau nei du kartus, o tai leidžia lengviau ir greičiau išdžiovinti ir formuoti plaukus

Gamintojas: Lefran Noel
54 SCULPTING GEL Extra Strong Gel 150mlStiprios fiksacijos gelisYpač stiprios fiksacijos plaukų gelis idealiai tinka išraiškios ir pašėlusios šukuosenos formavimui. Tai tobulas pasirinkimas netvarkingų šukuosenų mėgėjams. Itin smulkios molekulės garantuoja patikimą fiksaciją ir nepalieka priemo..
11.40€
Be PVM:9.42€
Gamintojas: Lefran Noel
Profesionalus Thermal Booster šepetys iš CARBON tiesinimo-poliravimo skersmuo mm. 24CARBON BOOSTER- Anglis- gamtoje randamas elementas, iš kurio gaunamas ir grafitas. Tai natūralus izoliatorius, turintis antistatinę galią. Dėl šių savybių magnio strypai apdorojami ir padengiami plonu šio polimorfo s..
42.00€
Be PVM:34.71€
Gamintojas: Lefran Noel
Profesionalus Thermal Booster šepetys iš CARBON tiesinimo-poliravimo skersmuo mm. 29CARBON BOOSTER- Anglis- gamtoje randamas elementas, iš kurio gaunamas ir grafitas. Tai natūralus izoliatorius, turintis antistatinę galią. Dėl šių savybių magnio strypai apdorojami ir padengiami plonu šio polimo..
43.30€
Be PVM:35.79€
Gamintojas: Lefran Noel
Profesionalus Thermal Booster šepetys iš CARBON tiesinimo-poliravimo skersmuo mm. 34CARBON BOOSTER- Anglis- gamtoje randamas elementas, iš kurio gaunamas ir grafitas. Tai natūralus izoliatorius, turintis antistatinę galią. Dėl šių savybių magnio strypai apdorojami ir padengiami plonu šio polimo..
44.90€
Be PVM:37.11€
Gamintojas: Lefran Noel
Profesionalus Thermal Booster šepetys iš CARBON tiesinimo-poliravimo skersmuo mm. 60Plotis mm. 60. Storis mm. 15 su dvigubu nailono skersmeniu.CARBON BOOSTER- Anglis- gamtoje randamas elementas, iš kurio gaunamas ir grafitas. Tai natūralus izoliatorius, turintis antistatinę galią. Dėl šių savyb..
51.21€
Be PVM:42.32€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)