Meniu
Jūsų Krepšelis

Serumai praturtinantys kaukės poveikį

Illumyna ritualus padetantis sukurti serumai.

                              Sužinokite, kokius Illumyna ritualus galima atlikti pagal turimus produktus ir nustatykite savo plaukų diagnozę.

Parsisiūskite Sens.us APP programėlę ir sužinokite, kokie Illumyna ritualą galima pagaminti pagal turimus produktus

 ir remiantis jūsų plaukų diagnozę.
Gamintojas: Sensus
DISCIPLINE PLUS BOOSTER - 125mlIntensyvus gydymas besišiaušiantiems, banguotiems ir sausiems plaukams. Koncentrate yra augalinės kilmės keratino ir quinoa. Intensyviai drėkina plauko kamieną taip apsaugodamas nuo lūžinėjimo, tad jie tampa švelnūs, tarsi šilkiniai. Atstato natūralių plaukų spindesį, ..
19.36€
Be PVM:16.00€
Gamintojas: Sensus
 GLOW DROPS 60 ml.Serumas lūžinėjantiems ir blankiems plaukams.Apsaugo ir suteikia plaukams blizgesio bei spalvos.Plaukai taps ne tik žvilgantys, bet bus švelnūs bei apsaugoti nuo išorinių veiksnių.Praturtintas Diamond Dust, mikro kristalais, esančiais Alisa gaminiuose, sustiprina šviesos lūžį,..
26.32€
Be PVM:21.75€
Gamintojas: Sensus
NUTRI PLUS BOOSTER - 125mlIntensyvus maitinamas sausų plaukų gydymas. Giliai maitinantis koncentratas, kuriame yra augalinio keratino, kolageno ir quinoa. Idealiai tinka labai sausiems plaukams, kurie paveikti chemiškai. Jo intensyvus drėkinamasis poveikis palieka plaukus minkštus, šilkinius ir leng..
19.36€
Be PVM:16.00€
Gamintojas: Sensus
REPAIR PLUS BOOSTER - 125mlIntensyvus gydymas labai pažeistiems, trapiems, chemiškai pažeistiems plaukams. Restruktūrizuojančiame koncentrate yra kolageno rūgšties ir quinoa. Lygina plauko pluoštą, sutvirtina kamieną, jie tampa atsparesni lūžinėjimui.HIALURONO  RŪGŠTISPrasiskverbia giliai į kie..
19.36€
Be PVM:16.00€
Gamintojas: Sensus
SHINE PLUS BOOSTER - 125mlIntensyvaus poveikio koncentratas su augalinės kilmės keratinu, quinoa ir Luninescine®. Idealiai tinka gyvybingumą praradusiems plaukams. Drėkina plauką iš vidaus, apsaugo nuo lūžinėjimo, paryškina dažytų plaukų spalvą.AUGALINIS KERATINASBaltymas, sudarytas iš ilgų amino rū..
19.36€
Be PVM:16.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)